rodzaje zajęć

Kobieta w pozycji jogi na łonie natury Joga Pilates Natalia Greszta

Joga

Joga jest to filozofia wywodząca się z kultury wschodu. Praktykowana od co najmniej 5000 lat a skodyfikowana 2000 lat temu w klasycznym dziele Jogasutry Patandżalego. Joga opiera swoje działanie w kilku istotnych sferach, w etycznym i moralnym życiu, ćwiczeniu ciała, kontroli oddechu, powściągnięciu zmysłów, koncentracji i medytacji. Dlatego też jej działanie jest tak wszechstronne. Poprzez wykonywanie asan w skupieniu budujemy samoświadomość ciała, oddechu i spokoju umysłu. W naszym klubie podzieliliśmy te zajęcia na Jogę dla początkujących i Jogę dla średniozaawansowanych.

joga dla początkujących

Na jodze dla początkujących wprowadzamy stopniowo asany czyli pozycje jogi z uwzględnieniem indywidualnych możliwości każdej osoby. Korzystając z pomocy takich jak klocki, paski, koce i bolstery dbamy o poprawność i bezpieczeństwo wykonywanych pozycji.

joga dla średniozaawansowanych

Joga dla średniozaawansowanych jest polecana dla osób z co najmniej półroczną regularną praktyką jogi.

Aerial Joga

Aerial Joga są to zajęcia na których przy użyciu chusty podwieszonej do sufitu wykonuje się asany z jogi oraz elementy akrobatyki. Czerpie się również inspiracje z pilatesu i tańca.

pilates

Pilates jest to system ćwiczeń wymyślony na początku XX wieku przez Niemca Josefa Pilatesa. Pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Program wzmacnia mięśnie obręczy środkowej czyli brzucha, grzbietu, bioder, poprawia koordynację, zwiększa ruchomość stawów i giętkość kręgosłupa. Przeznaczony dla osób w każdym wieku, na różnym poziomie sprawności fizyczne.

Pilates na hamakach

Pilates na hamakach to ćwiczenia pilatesu wykonywane przy użyciu chusty podwieszonej do sufitu. Ich zaletą jest ćwiczenie równowagi z jednoczesnym odciążeniem kręgosłupa.

Stretching

Stretching to potrzebna i skuteczna praca z ciałem głównie skoncentrowana na rozciąganiu. Zalecana jest prawie wszystkim, ponieważ u większości z nas występuje dysharmonia w funkcjonowaniu grup mięśniowych, przez co mamy zwiększoną skłonność do urazów i przeciążeń. Na moich zajęciach staram się balansować ruch rozciągania z delikatnym wzmacnianiem, wykorzystując do tego moją wiedzę z różnych technik pracy z ciałem takich jak Pilates, Zoga Movment, Joga i inne.
Kobieta wykonuje ćwiczenia pilates - Joga Pilates Natalia Greszta

plan zajęć

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
8:00 medytacja
8:30 joga joga
8:45 stretching aerial joga pilates
10:00
17:00 joga dla
początkujących
17:30 pilates pilates na hamakach
18:00 stretching
18:45 stretching aerial joga
19:15 joga
20:00 joga joga dla
początkujących

Cennik

ILOŚĆ WEJŚĆ JOGA* , AERIAL JOGA,
PILATES NA HAMAKACH
POZOSTAŁE ZAJĘCIA
1 50 zł 45zł
4 / 1m-c 160zł
1 wejście = 40 zł
140 zł
1 wejście = 35 zł
12 / 2m-ce 270zł
1 wejście = 22,5 zł
250 zł
1 wejście = 20,83 zł
12 / 2 m-ce
6 x Joga +
6 x pozostałe zajęcia
260 zł
1 wejście = 21,66 zł
260 zł
1 wejście = 21,66 zł
KARNET BEZ LIMITU WEJŚĆ
WSZYSTKIE ZAJĘCIA,
WAŻNY 1 m-c
260 zł 260 zł
copyrights (C) 2023 by Natalia Greszta
powered by getknow