o mnie

W 1994 roku zaczęłam prowadzić zajęcia fitness, a od 2003 roku prowadzę własny klub. Moje spojrzenie na ruch ewoluowało przez lata. Na początku były to ćwiczenia siłowe i wydolnościowe. Obserwując wpływ ćwiczeń na ciało i samopoczucie, zaczęłam poszukiwać alternatywnych technik ruchu. 


To doprowadziło mnie w 2005 roku do Pilatesu. Nieśmiało zaczęłam wprowadzać te ćwiczenia na swoich zajęciach. Przyjęły się, ale ja nie poprzestawałam na dalszych poszukiwaniach. Liczne kursy, szkolenia, warsztaty oraz podróże do Indii i Nepalu doprowadziły mnie do jednej z najstarszych technik pracy z ciałem i umysłem.

Joga otworzyła przede mną najbardziej fascynujący rozdział w moim życiu z którym pragnę dzielić się i dzielę od 2013 roku. W 2015 roku ukończyłam OM Joga Classic School. Moją nauczycielką była Agata Biernat inspiracja wielu nauczycieli Jogi. Następnie w 2017 roku rozpoczęłam trzy letni Trening nauczycielski Jogi metodą IYENGARA, który ukończyłam w 2020.

Nadal regularnie biorę udział w warsztatach rozwojowych, zgłębiając wiedzę na temat holistycznego podejścia pracy z ciałem i umysłem. Jako instruktorka i nauczycielka cenię przede wszystkim spotkanie z człowiekiem, a osoby, które do mnie przychodzą są dla mnie inspiracją.

Chciałabym, aby uczestnicy moich zajęć nie tylko wzmacniali i kształtowali swoje ciało, ale przede wszystkim odnaleźli przyjemność i wytchnienie w codziennym zgiełku i chaosie.
Kobieta w pozycji jogi nad jeziorem - Joga Pilates Natalia Greszta
Ruch to moje życie i pasja
copyrights (C) 2023 by Natalia Greszta
powered by getknow